ناپلئون بناپارت (1769-21)، همچنین به عنوان ناپلئون اول شناخته می شود، یک رهبر نظامی و امپراتور فرانسوی بود که در اوایل قرن 19 بسیاری از اروپا را فتح کرد. ناپلئون که در جزیره کورس به دنیا آمد، به سرعت در طی انقلاب فرانسه (1789-1799) درجات نظامی را طی کرد. پس از به دست گرفتن قدرت ی در فرانسه در کودتای 1799، او خود را در سال 04 به عنوان امپراتور تاج گذاری کرد. ناپلئون زیرک، جاه طلب و یک استراتژیست نظامی ماهر، با موفقیت علیه ائتلاف های مختلف کشورهای اروپایی جنگید و امپراتوری خود را گسترش داد. با این حال، پس از حمله فاجعه بار فرانسه به روسیه در سال 12، ناپلئون دو سال بعد از تاج و تخت کنار رفت و به جزیره البا تبعید شد. در سال 15، او در مبارزات انتخاباتی صد روزه خود برای مدت کوتاهی به قدرت بازگشت. پس از شکست سخت در نبرد واترلو، یک بار دیگر از سلطنت کناره گیری کرد و به جزیره دورافتاده سنت هلنا تبعید شد، جایی که در 51 سالگی درگذشت.

وقتی عنوانی را می خوانید که می گوید "دانشمندان تراشه بیگانه را در سر ناپلئون پیدا می کنند" توجه شما را جلب می کند.

دانشمندانی که بقایای ناپلئون بناپارت را بررسی می‌کنند، از کشف ریزتراشه‌ای به طول نیم اینچ که در جمجمه او جاسازی شده است، «عمیقاً متحیر» هستند.

آنها می گویند این شی مرموز می تواند یک ایمپلنت بیگانه باشد - این نشان می دهد که امپراتور فرانسه زمانی توسط یک بشقاب پرنده ربوده شده است!

دکتر آندره دوبوآ، که افشاگری شگفت انگیزی را در یک مجله پزشکی فرانسوی انجام داد، گفت: «پیامدهای احتمالی این کشف تقریباً بسیار زیاد است که قابل درک نیست.

«تا به حال، همه نشانه‌ها این بوده است که قربانیان ربوده شدن بیگانگان، افراد عادی هستند که هیچ نقشی در رویدادهای جهانی ندارند.

اکنون ما شواهد قانع‌کننده‌ای داریم که نشان می‌دهد فرازمینی‌ها در گذشته برای تأثیرگذاری بر تاریخ بشر عمل کرده‌اند - و ممکن است این کار را ادامه دهند!»

دکتر دوبوآ در حین مطالعه اسکلت نبش قبر ناپلئون با کمک 140000 دلاری دولت فرانسه به این کشف شگفت انگیز دست یافت.

او توضیح داد: "امیدوار بودم بفهمم که آیا او از اختلال هیپوفیز رنج می برد که به قد کوچک او کمک می کرد."

اما در عوض، محقق چیز بسیار خارق‌العاده‌تری پیدا کرد: «هنگامی که داخل جمجمه را بررسی می‌کردم، دستم روی یک برآمدگی کوچک قرار گرفت.

"سپس به منطقه زیر ذره بین نگاه کردم - و در حیرت متوجه شدم که این شی نوعی ریزتراشه فوق پیشرفته است."

با توجه به میزان رشد استخوان در اطراف تراشه، متخصص معتقد است که در زمان جوانی بناپارت کاشته شده است.

ناپلئون در ژوئیه 1794، زمانی که 25 سال داشت، برای مدتی چند روزی از دید ناپدید شد. او بعداً ادعا کرد که در جریان کودتای تمیدوری زندانی بوده است - اما هیچ سابقه ای از این دستگیری وجود ندارد. من معتقدم در آن زمان ربوده شدن اتفاق افتاد.»

از آن زمان به بعد، ظهور ناپلئون شهاب سنگ بود. تا سال بعد، او مسئول ارتش فرانسه در ایتالیا شد.

او به طرز معجزه آسایی توانست سربازان گرسنه و گنده را به یک نیروی جنگی درجه یک تبدیل کند و ایتالیایی ها را در هم بکوبد.

در سال 04، پس از یک رشته پیروزی خیره کننده، ژنرال قد پینت خود را به عنوان امپراتور فرانسه تاج گذاری کرد - و امپراتوری او به زودی گسترش یافت و شامل آلمان و اتریش کنونی و همچنین سوئیس، ایتالیا و دانمارک شد.

دکتر دوبوآ گفت: «ناپلئون بیش از صد سال زودتر از زمان خود از استراتژی‌های نظامی استفاده کرد. "شاید ایمپلنت به نوعی توانایی های او را افزایش داده است."

او اضافه کرد که این ایمپلنت همچنین می تواند عادت معروف ناپلئون در نگه داشتن دستش روی قلبش را توضیح دهد.

این امکان وجود دارد که این دستگاه بر سیگنال‌های الکتریکی از مغز او به قلبش تأثیر گذاشته باشد.»

ناپلئون در زمان شکست خود از بریتانیا در واترلو در سال 15، چهره اروپا را تغییر داده بود.

دکتر دوبوآ مشاهده کرد: «اگر بیگانگان مداخله نمی کردند، تاریخ غرب چگونه بود، ما فقط می توانیم حدس بزنیم. بنابراین ما نمی توانیم بدانیم که آیا آنها برای کمک به بشریت یا آسیب رساندن به ما اقدام کرده اند

Human vs History تاریخ در برابر انسان

تراشه بیگانه در اسکلت ناپلئون Alien chip discovered in Napoleon's skull

ناپلئون ,فرانسه ,زمان ,امپراتور ,نظامی ,تاریخ ,دکتر دوبوآ ,امپراتور فرانسه ,تراشه بیگانه ,عنوان امپراتور ,ناپلئون بناپارت
مشخصات